Duben 2012

Závody

18. dubna 2012 v 10:03
Tak, jedny závody máme za sebou a už se chystáme na další. Takže nás máte možnost vidět 28.4. 2012 na drezurách v Kovárech. Jsou to moje prvnmí závody s ním, tak jsem na to zvědavá :)

První pád :)

11. dubna 2012 v 22:43
Tak dnes jsem obsolvovala první nedobrovolný sestup z Altíčka, když jsem na drezuru nacvičovala pracovní klus bez třmenů a jiný kůň pobořil překážku s bubákem - plakátem, které se Altík hrozně bál i když stála :D Jinak byl samozřejmě zase moc hodný a krásně ťapkal, jako vždy :)

První závody

8. dubna 2012 v 22:23
Tak, Altík se dnes zúčastnil svých prvních závodů mimo domácí půdu, nakládání bylo sice velmi těžké, ale nakonec do přívěsu vlezl, když už jsme to téměř vzdali :) Když jsme přijeli na závody, hodně koukal, ale byl opravdu hodný, ničeho se nelekl ani neběhal moc, byl skutečně zlatý :) V 60tce ukopl na posledním skoku první fáze, v 70toce udělali kolečko a jednou shodili ale jeli nádherně, vypadalo to opravdu moc hezky. Jela s ním Ája a nádherně ho zvládala :)
Tady je video:


Pokud se nezobrazuje, musíte si mě přidat na FaceBooku do přátel.
Jmenuji se tam Magdaléna Maya-Magor Ptáčková.
Když si mě chcete přidat, musíte mi napsat zprávu, jinak všechny žádosti ignoruji!

Foto ještě bude ;)


Ježdění 5.4. 2012

5. dubna 2012 v 22:34
Tak dnes jsme opět jezdili (tedy my jezdíme každý den ale opět s fotografem :D), Altík byl opět parádní, pěkně se uvolňoval a dělal mi radost :) Sem dám pár fotek, zbytek opět do fotogalerie :)

Báječný den :)

3. dubna 2012 v 23:17
Dneska jsme byla u Altíka, nejdřív jsme měli trénink, moc mě potěšil, ťapkal hezky i na volný otěži - měla jsem to na druhé zarážce, a to jsou to full otěže co jsou mu velké :) Pak jsem ho pustila na volno na jízdárnu, kde se trochu vyřádil, a pak jsme udělali pár fotek.
Několik fotek jsme dala sem, zbytek v Altíkově fotogalerii.Foto: Mína Štilijanovová
Ája

2. dubna 2012 v 21:10
Foto: Mína Štilijanovová

Jméno: Ája

Věk: 14 let

U koní: 7 let

O ní:

Ona o Altíkovi: Super koník s úžasným skokovým potenciálem, hrozně ho to baví, ale ještě se musí hodně učit.